Kolejny raz cała szkolna społeczność wzięła udział w Alercie Ekologiczno – Zdrowotnym, organizowanym przez Starostwo Powiatowe i Sanepid w Kraśniku. Włączyli się w nią uczniowie, rodzice i nauczyciele. Zadań było mnóstwo, ale podołaliśmy wszystkim :). W tym roku motywem przewodnim była woda, jej zasoby i ochrona.
Tegoroczne działanie świetnie uzupełniają Alert z roku 2025, gdy nasza pomoc skierowana była ku ochronie Ziemi, a jak wiadomo, bez wody Ona sobie nie poradzi.
Opiekunem projektu jest, jak co roku, pani Katarzyna Kowalczyk. Gratulujemy!

